Про театр

Театр «Київ» зародився в серці столиці – на Андріївському узвозі, в будинку-музеї Кавалерідзе.
«Театр Київ» створений як театр музично-драматичний, з широким жанровим діапазоном вистав: драмою, комедією, мюзиклом і навіть балетом. Це – універсальний театр, де може бути нове прочитання класики і апробація пошуків сучасної іноземної п’єси, камерні вистави і масштабні видовищні дійства. Але всюди головна дійова “особа” – музика.
Автор ідеї і творець театру – народний артист Валерій Невєдров. Він починав свій творчий шлях в театральному училищі Дніпропетровська, режисер-педагог Пінська Неллі Михайлівна. Пізніше закінчив акторсько-режисерський факультет Московського ГІТІСу під керівництвом Миколи Ковшова і Катерини Єланської, закінчив факультет режисури в театральному інституті ім. Карпенко-Карого під керівництвом Данченка Сергія Володимировича і Коломійця Ростислава Григоровича. З 1989-1994 актор-режисер Київського Молодого театру. З 1994-1996 рр. Валерій Невєдров проходив режисерське стажування в театрі ім. Івана Франка під керівництвом Сергія Данченко. Актор театру і кіно, на його рахунку більше 70 кіноролей і 120 ролей в театрі. Серед них ролі: Тарас Бульба, Езоп, Шельменко, Прокіп Свиридович ( “За двома зайцями”).
З 2019 року театр працює за адресою: проспект Героїв Сталінграда, 18, Київ, 04210 в будівлі Центру науково-технічної творчості молоді “Сфера”.

 

Teatr-Kyiv-FOTO_01

Teatr-Kyiv-FOTO_02

Teatr-Kyiv-FOTO_03

 

Teatr-Kyiv-FOTO_05

Teatr-Kyiv-FOTO_06